İslam düşmanlığı yapan /takunyalibidocusu.blogspot.com

http://takunyalibidocusu.blogspot.com/ Sitesini İslam düşmanlığı yaptığı için nefretle kınıyorum."Onlar, Allah’ın nurunu (Şeriatını) ağızlarıyla (sözleriyle) söndürmek istiyorlar. Fakat kâfirler hoşlanmasalar bile, Allah, muhakkak nurunu tamamlamak diliyor."(Kuran-ı Kerim » 9 / TEVBE - 32,Ayet)"Onlar Allah'ın nurunu ağızları ile söndürmek istiyorlar."Onlar yüce Allah'ın nuruna, ışığına karşı savaş halindedirler. Bu savaşı kimi zaman yalanlar uydurarak, komplolar düzenleyerek ve müslümanlar arasında kargaşalık çıkararak veriyorlar, kimi zaman da kuklalarının ve bağlılarının bu dine ve bağlılarına karşı savaş açmalarını, onun karşısında set oluşmalarını teşvik ederek saldırganlıklarını tatmin ediyorlar. Bu durum bu ayetlerin indiği günlerde böyle olduğu gibi tarih boyunca da hep böyle olmuş ve böyle sürüp gidecektir.

Bu ilahi ifade, o günkü müslümanların kalplerini coşturmayı amaçladığı gibi insanları doğru yola ileten gerçek dinde somutlaşan Allah'ın nuru karşısında yahudiler ile hristiyanların takına geldikleri sürekli tavrın özünü de tanımlamakta, gözler önüne sermektedir.

Ayeti okumaya devam ediyoruz:

"Oysa Allah, kâfirlerin hoşuna gitmese de, nurunu kesinlikle tamama erdirmekte kararlıdır."


Kurtuluş Savaşında cepheye sız mı mermı taşıdınız yoksa baş örtulu nınelerınız mı taşıdı. O savasta askerlere su vermek ıçın çabalarken ölen kadınların baş örtusu yokmuy du? Eger kı bırılerını aşagılayacaksanız genelleme yapmayın.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !